fdr-3 copy1

ÇELİĞE ŞEKİL VEREN GÜÇ

1984 yılında “İşler Pres Yüksel Erol” şahıs firması ile Yüksel Erol ve Gürsel Erol kardeşler tarafından küçük bir atölyede faaliyet göstermeye başlamış ve sektördeki başarılı hizmetleri, istikrarı, müşteri memnuniyeti ve ödün vermediği kalitesi sayesinde büyüyüp gelişerek 1998 yılında İşler Pres Otomotiv San. ve Tic. Ltd. Şti olarak devam etmiştir.

Gestor El Aletleri Dövme Çelik San. ve Tic. A.Ş. ; 34 yıllık tecrübemiz ve çeliğe şekil verme sevdamızla sektöre daha iyi bir hizmet sunmak, katkı sağlamak ve sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için 2018 yılında yenilikçi ikinci kuşak olarak kurulmuştur. Yeni nesil markamız sektöründeki gelişmeleri yakından takip ederek kendisini sürekli iyileştirmeyi, işi ilk seferinde doğru yapmayı, risk ve fırsat odaklı düşünmeyi kendisine ilke edinmiştir.

Piyasaya daha iyi hizmet verebilmek için 5000 m² arsa üzerine kurulu 3700 m² kapalı alanda son sistem makinelerle sektördeki yerini almıştır. İç piyasaya ve ihracata yönelik olan firmamız tecrübesinden ve teknolojik olanaklardan faydalanarak iş kapasitesini ve kalitesini sürekli arttırmaktadır.

Yüzde 100 Türk sermayeli firmamız da üretimi ve satışı yapılan ürünler ile ilgili tasarımlar, Kalıp tasarımı ve üretimi, sıcak dövme ve talaşlı imalat tesisleri mevcuttur. Otomotiv yan sanayi sektörü için yaptığı üretimler ile birlikte Gestor markalı standart el aletlerinin yanı sıra özel tasarım gerektirecek el aleti üretimi konusunda da tecrübeli ekibi ile sizlere çözümler sunmaktadır.